Підсобне приміщення (свинарник) загальна площа 320,4 кв.м, за адресою: вулиця Меліоративна, 9, с.Маріямпіль Івано-Франківської області.

Орендна плата

320,40 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20221219-48526
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
19 груд. 2022 11:17
Дата редагування:
15 лист. 2023 16:06

Галерея 4 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення вісімнадцятої сесії сільської ради восьмого скликання від 18.02.2022 №22 «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунального майна Дубовецької сільської ради, які підлягають передачі майна в оренду на аукціоні та без проведення аукціону в новій редакції».

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
проведення іншої діяльності заборонено, крім сільськогосподарської та розвитку тепличного господарства
Додаткові умови оренди майна:
-виконання певних видів ремонтних робіт (капітального ремонту), реконструкції об’єкта оренди – за окремою згодою орендодавця на підставі рішення сесії Дубовецької сільської ради; - працевлаштування жителів Дубовецької територіальної громади; -утримання в належному технічному стані конструктивних елементів об’єкта оренди та прилеглої території, забезпечення дотримання санітарно-екологічних норм, протипожежних заходів та заходів цивільної безпеки відповідно до вимог чинного законодавства.
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
320,40 грн без ПДВ
Інші відомості щодо визначення орендної ставки:
на підставі пункту 7 постанови КМУ від 27.05.2022№634 «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану», а стартова орендна плата для проведення електронного аукціону встановлюється з розрахунку 1 гривня за 1 кв. метр об’єкта оренди

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Підсобне приміщення (свинарник) загальна площа 320,4 кв.м, за адресою: вулиця Меліоративна, 9, с.Маріямпіль Івано-Франківської області.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

320.4 кв. м

Адреса:

Україна, 77181, Івано-Франківська область, Маріямпіль, вулиця Меліоративна, 9
Опис:
Підсобне приміщення (свинарник) загальна площа 320,4 кв.м, за адресою: вулиця Меліоративна, 9, с.Маріямпіль Івано-Франківської області.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
320.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
320.4
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
252.1
Рік будівництва:
1960
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Технічний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
незадовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Ступінь потужності електромережі:
друга ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
окремі особові рахунки
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
так
Координати:
Широта: 49.03618000 Довгота: 24.85085000

Розташування на мапі

Документи об'єкту 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Технічні специфікації 19 груд. 2022 11:17
Технічні специфікації 19 груд. 2022 11:17
Фотографічне зображення майна 19 груд. 2022 11:17
Фотографічне зображення майна 19 груд. 2022 11:17
Фотографічне зображення майна 19 груд. 2022 11:17
Фотографічне зображення майна 19 груд. 2022 11:17

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04357561
Адреса:
Україна, 77172, Івано-Франківська область, Дубівці, площа Незалежності, 2, КОАТУУ: 2621282901, ДУБІВЦІ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження від 27.05.2021 №155-к

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Бойко
E-mail:
Телефон:
+380986014911

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Дубовецька сільська рада
ЄДРПОУ:
04357561
Адреса:
Україна, 77172, Івано-Франківська область, Дубівці, площа Незалежності, 2
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Рішення першої сесії восьмого скликання Дубовецької сільської ради від 27.11.2020 №2

Основний контакт

Ім'я:
Андрусяк Павло Васильович
E-mail:
Телефон:
+380986014911

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Дубовецька сільська рада
ЄДРПОУ:
04357561
Адреса:
Україна, 77172, Івано-Франківська область, Дубівці, площа Незалежності, 2
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Рішення першої сесії восьмого скликання Дубовецької сільської ради від 27.11.2020 №2

Основний контакт

Ім'я:
Андрусяк Павло Васильович
E-mail:
Телефон:
+380986014911

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вас може зацікавити

Частина нежитлових приміщень, харчоблоків садків Городенківської територіальної громади, загальною площею 190,86 кв.м. а саме: ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ЗДО в м.Городенка, вул. Богуна, 5, площею 35.1 кв.м.; ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ЗДО в м.Городенка, вул. Чупринки, 87, площею 36.96 кв.м.; КОТИКІВСЬКИЙ ЗДО в с.Котиківка, вул.Івана Франка, 14, площею 22.6 кв.м.;ЧЕРНЯТИНСЬКИЙ ЗДО в с.Чернятин, вул.Миру, 3, площею 25.3 кв.м.; СЕМАКІВСЬКИЙ ЗДО в с.Семаківці, вул. Дністрова, 9А, площею 22.9 кв.м.; РОСОХАЦЬКИЙ ЗДО в с.Росохач, вул. Ставишна, 1А, площею 11,1 кв.м.; СТРІЛЬЧЕНСЬКИЙ ЗДО в с.Стрільче, вул.Шевченка, 7, площею 20,0 кв.м.; ВИНОГРАДСЬКИЙ ЗДО в с.Виноград, вул. Шевченка, 7А, площею 16.9 кв.м.

Частина нежитлових приміщень, харчоблоків садків Городенківської територіальної громади, загальною площею 190,86 кв.м. а саме: ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ЗДО в м.Городенка, вул. Богуна, 5, площею 35.1 кв.м.; ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ЗДО в м.Городенка, вул. Чупринки, 87, площею 3...
Ім'я:
Мирослава Войтович
E-mail: [email protected] Телефон: +380964332342 ЄДРПОУ:
44018090
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

190.86 кв. м

Дивитись
Ім'я:
Лаврова Оксана Леонідівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0994257155 ЄДРПОУ:
05743160
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

2 роки 11 місяців

Площа

415.9 кв. м

Дивитись

Державне нерухоме майно - Цех розкрою літ І, загальною площею 223,5 кв. м., що знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 6

Державне нерухоме майно - Цех розкрою літ І, загальною площею 223,5 кв. м., що знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 6
Ім'я:
Надія Виборна
E-mail: [email protected] Телефон: +380502027057 ЄДРПОУ:
42891875
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

223.5 кв. м

Дивитись