Частина нежитлового приміщення (частина приміщення територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян) загальною площею 36,1 кв.м, розташованого на ІІ поверсі нежитлового приміщення за адресою: Волинська область, місто Ківерці, вулиця Соборності, 6а

Орендна плата

4 500,00 грн

з ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20220621-19550
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
21 черв. 2022 10:29
Дата редагування:
19 черв. 10:33

Галерея 5 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Витяг з ДРРП про реєстрацію права власності №257234876 від 19.05.2021, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 2362108907218

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
рішення Ківерцівської міської ради №17/13 від 18.02.2022 "Про включення об’єкту нерухомого майна до Переліку І типу, намір передати нерухоме майно в оренду та затвердження умов, додаткових умов оренди нерухомого майна Ківерцівської міської ради"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
рішення Ківерцівської міської ради №57/20 від 15.04.2026 "Про передачу нерухомого майна в оренду шляхом проведення аукціону, затвердження умов, додаткових умов оренди нерухомого майна Ківерцівської міської ради"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
рішення Ківерцівської міської ради №17/13 від 18.02.2022 "Про включення об’єкту нерухомого майна до Переліку І типу, намір передати нерухоме майно в оренду та затвердження умов, додаткових умов оренди нерухомого майна Ківерцівської міської ради"
Чи є об'єкт пам'яткою культурної спадщини:
Ні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Для розміщення офісного приміщення

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
4 500,00 грн з ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Ринкова вартість:
450 000,00 грн з ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
31 трав. 19:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ТзОВ "Волинь-експерт"
Вартість оцінки:
3 500,00 грн з ПДВ
Сума компенсації:
3 500,00 грн з ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлового приміщення площею 36,1 кв.м, розташованого на ІІ поверсі нежитлового приміщення за адресою: Волинська область, місто Ківерці, вулиця Соборності, 6а

Нерухомість
Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

36.1 кв. м

Адреса:

Україна, 45201, Волинська область, Ківерці, Соборності, 6а
Опис:
Частина нежитлового приміщення (частина приміщення територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян), а саме: кабінет 62 площею 17,7 кв.м, кладову 63 площею 0,5 кв.м, кабінет 65 площею 17,4 кв.м, кладову 64 площею 0,5 кв.м, розташовані на ІІ поверсі нежитлового приміщення за адресою: Волинська область, місто Ківерці, вулиця Соборності, 6а. Інженерне обладнання: водопровід, каналізація, опалення центральне газове, електроенергія.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
36.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
573.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
36.1
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Компенсація витрат на оплату комунальних послуг на підставі договору про відшкодування комунальних платежів
Координати:
Широта: 50.8274615 Довгота: 25.4594434

Розташування на мапі

Документи об'єкту 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 21 черв. 2022 10:29
Не вказано 21 черв. 2022 10:29
Не вказано 21 черв. 2022 10:29
Не вказано 21 черв. 2022 10:29
Не вказано 21 черв. 2022 10:29
Не вказано 21 черв. 2022 10:29
Не вказано 21 черв. 2022 10:29
Не вказано 21 черв. 2022 10:29
Не вказано 21 черв. 2022 10:29

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
26516861
Адреса:
Україна, 45201, Волинська область, Ківерці, Шевченка, 14, КОАТУУ: 0721810100, КІВЕРЦІ

Основний контакт

Ім'я:
Щербяк Людмила Ігорівна
E-mail:
Телефон:
+380660744745

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Ківерцівська міська рада
ЄДРПОУ:
26516861
Адреса:
Україна, 45201, Волинська область, Ківерці, Шевченка,14, КОАТУУ: 0721810100, КІВЕРЦІ

Основний контакт

Ім'я:
Щербяк Людмила Ігорівна
E-mail:
Телефон:
+380660744745

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Ківерцівська міська рада

Вас може зацікавити

Частина приміщення будівлі Лікувального корпусу, що належить до комунальної власності Любешівської селищної ради, розташованої за адресою: вул. Незалежності, 3, селище Любешів, Камінь-Каширський район, Волинська область, загальною площею 21,3 кв. м (перший поверх, кабінет №21)

Частина приміщення будівлі Лікувального корпусу, що належить до комунальної власності Любешівської селищної ради, розташованої за адресою: вул. Незалежності, 3, селище Любешів, Камінь-Каширський район, Волинська область, загальною площею 21,3 кв. м (перший пов...
Ім'я:
Герець Сергій
E-mail: [email protected] Телефон: +380662653868 ЄДРПОУ:
01982927
Орендна плата

1 739,48 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

21.3 кв. м

Дивитись
Ім'я:
Піддубний Олександр Калинович
E-mail: [email protected] Телефон: +380679743124 ЄДРПОУ:
43968482
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

37.4 кв. м

Дивитись

Частина адміністративного приміщення, що знаходиться за адресою: 44801, майдан Центральний,5, селище Турійськ, Ковельський район, Волинська область, загальною площею – 18,2кв.м

Частина адміністративного приміщення, що знаходиться за адресою: 44801, майдан Центральний,5, селище Турійськ, Ковельський район, Волинська область, загальною площею – 18,2кв.м
Ім'я:
Власюк Олександр Святославович
E-mail: [email protected] Телефон: +380975068123 ЄДРПОУ:
45746137
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

18.2 кв. м

Дивитись