Нежитлове приміщення площею 50,2 кв. м, розташоване за адресою: м. Київ, вул. Мазепи Івана,3 Б. Чинний орендар ТОВ "Побутсервіс"

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

2 роки 11 місяців 29 днів

Очікує включення в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20211013-41216
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
13 жовт. 2021 11:47
Дата редагування:
11 лют. 2022 15:37

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Не визначено
Статус об'єкту в переліку:
Очікує включення в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє
Стан пам'ятки культурної спадщини:
відноситься до пам"яток архітектури

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
2 роки 11 місяців 29 днів
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
розміщення суб"єкту господарювання, що здійснює побутове обслуговування населення з ремонту одягу та взуття

Дані про вартість об'єкту

Значення орендної ставки у відсотках:
3 %
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
38
Первісна балансова вартість:
1 088 816,32 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
1 030 000,00 грн з ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Побутсервіс"
ЄДРПОУ:
19128955
Адреса:
Україна, 01133, Київ, Київ, вул. Є. Коновальця,27-А, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статуту

Основний контакт

Ім'я:
Салата Микола Олексійович
E-mail:
Телефон:
+380442807141
Факс:
+380442807141

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

нежитлове приміщення площею 50,2 кв. м за адресою: м. Київ, вул. Мазепи Івана, 3 Б

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

50.2 кв. м

Адреса:

Україна, 01010, Київ, Київ, Мазепи Івана, 3 б
Опис:
нежитлове приміщення площею 50,2 кв. м за адресою: м. Київ, вул. Мазепи Івана, 3 Б, розташоване на цокольному поверсі

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
50.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
50.2
Номер поверху або поверхів:
цоколь
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
відсутні прилади обліку
Координати:
Широта: 50.444023141329 Довгота: 30.5472911216722

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37401206
Адреса:
Україна, 01010, Київ, Київ, вул. Омельяновича-Павленка,15, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Литвинова Ажеліка Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380442801539

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва»
ЄДРПОУ:
35692211
Адреса:
Україна, 01021, Київ, Київ, пров. Івана Мар’яненка, 7, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Костюченко Інна Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380442544224

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

2 917,97 грн з ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців 30 днів

Площа

39.72 кв. м

Дивитись

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись

Державна установа "Національний науковий центр "Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М. Д. Стражеска НАМН України"

Державна установа "Національний науковий центр "Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М. Д. Стражеска НАМН України"
Ім'я:
Правик Оксана Дмитрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442497033 ЄДРПОУ:
44884985
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

1 рік

Площа

26.4 кв. м

Дивитись