Нежитлове приміщення загальною площою 90,3 кв. м на підвальному поверсі, за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, 2/37. Чинний орендар ТОВ "Алiкант"

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

2 роки 11 місяців 29 днів

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20211011-01141
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
11 жовт. 2021 14:53
Дата редагування:
4 лист. 2024 14:37

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
30.01.2020 № 36139718

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Стан пам'ятки культурної спадщини:
не відноситься до пам яток культурної спадщини

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
2 роки 11 місяців 29 днів
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Так

Дані про вартість об'єкту

Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
пункт 24

Чинний орендар

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Алікант"
ЄДРПОУ:
34046226
Адреса:
Не вказано

Основний контакт

Ім'я:
Дурбак Тарас Миронович
E-mail:
Телефон:
+380503301744

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення загальною площою 90,3 кв. м на підвальному поверсі, за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, 2/37

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

90.3 кв. м

Адреса:

Україна, 01015, Київ, Київ, Лейпцизька, 2/37
Опис:
Нежитлове приміщення загальною площою 90,3 кв. м на підвальному поверсі, за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, 2/37

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
90.3
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
90.3
Номер поверху або поверхів:
підвал
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.4344292 Довгота: 30.54627135133488

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37401206
Адреса:
Україна, 01010, Київ, Київ, вул. Омельяновича-Павленка,15, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Литвинова Ажеліка Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380442801539

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва»
ЄДРПОУ:
35692211
Адреса:
Україна, 01021, Київ, Київ, пров. Івана Мар’яненка, 7, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Костюченко Інна Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380442544224

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Вас може зацікавити

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Державного підприємства «Центр оцінки та інформації».

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Дер...
Ім'я:
КУБіК Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: +380442810022 ЄДРПОУ:
19030825
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

68.2 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення на третьому поверсі медичного закладу загальною площею 86 кв.м, розташоване за адресою: 04050, м. Київ, вулиця Миколи Пимоненка, буд. 10

Нежитлове приміщення на третьому поверсі медичного закладу загальною площею 86 кв.м, розташоване за адресою: 04050, м. Київ, вулиця Миколи Пимоненка, буд. 10
Ім'я:
Радіонова Оксана Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380443665920 ЄДРПОУ:
37405111
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

86 кв. м

Дивитись