Нежитлове приміщення підвального поверху загальною площею 49,2 кв.м, розташоване за адресою: м. Київ, вул. Джона Маккейна, 16. Чинний орендар ФОП Чернова В. Е.

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

2 роки 11 місяців 29 днів

Очікує включення в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210910-87093
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
10 вер. 2021 10:32
Дата редагування:
11 лют. 2022 15:39

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Не визначено
Статус об'єкту в переліку:
Очікує включення в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано
Стан пам'ятки культурної спадщини:
не відноситься до пам яткок архітектури

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
2 роки 11 місяців 29 днів
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
розміщення перукарні

Дані про вартість об'єкту

Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
пункт 38
Первісна балансова вартість:
197 286,44 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
50 260,81 грн з ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
ФОП ЧЕРНОВА ВІКТОРІЯ ЕДВАРДІВНА
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2251102760
Адреса:
Україна, 03039, Київ, Київ, Просп. 40-річчя Жовтня, буд. 19, кв. 88., КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Чернова Вікторія Едвардівна
E-mail:
Телефон:
+380679054030

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення підвального поверху загальною площею 49,2 кв.м, розташоване за адресою: м. Київ, вул. Джона Маккейна, 16

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

49.2 кв. м

Адреса:

Україна, 01042, Київ, Київ, вул. Джона Маккейна, 16
Опис:
Нежитлове приміщення підвального поверху загальною площею 49,2 кв.м, розташоване за адресою: м. Київ, вул. Джона Маккейна, 16

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
49.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
49.2
Номер поверху або поверхів:
підвал
Технічний стан об'єкта:
ЗАДОВІЛЬНИЙ
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.41499805 Довгота: 30.5343859

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37401206
Адреса:
Україна, 01010, Київ, Київ, М. Омеляновича - Павленка, 15, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Онишко Тетяна Вікторівна
E-mail:
Телефон:
+380442801539

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва»
ЄДРПОУ:
35692211
Адреса:
Україна, 01021, Київ, Київ, пров. Івана Мар’яненка, 7, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Костюченко Інна Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380442544224

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

2 917,97 грн з ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців 30 днів

Площа

39.72 кв. м

Дивитись

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись

Державна установа "Національний науковий центр "Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М. Д. Стражеска НАМН України"

Державна установа "Національний науковий центр "Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М. Д. Стражеска НАМН України"
Ім'я:
Правик Оксана Дмитрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442497033 ЄДРПОУ:
44884985
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

1 рік

Площа

26.4 кв. м

Дивитись